Стейкбургер

Про нас

Питання / Відповіді

Наша ціль – це розвиток культури споживання стейків в Україні. Доки більша частина цивілізованого світу давно наслоджується цією кухнею, для України – це досі сприймається як “страви для обраних”. Якісні стейки та бургери в ресторанах коштують надто дорого, а дешеві стейки – переважно сумнівної якості. Ми знайшли вихід і в нашому закладі Ви зможете скуштувати якісну яловичину за демократичними цінами. У нас ви заплатите лише за м’ясо, а не за рекламу, пафос та роздутий штат. Стейкбургер = Якісне м’ясо – Пафос!
Ми пропонуємо послугу Take Away, попереднє замовлення по телефону. резервування столиків, Cork Fee (100 грн за пляшку алкоголя, яку Ви принесете із собою)
На даний момент ми на пропонуємо жодних акцій або знижок. Кожна страва коштує рівно стільки, скільки має коштувати – ми не збираємось завищувати ціни, щоб мати можливість дати знижки.
Нажаль, як стейки так і бургери – дуже вибагливі страви. Ми рекомендуємо вживати їх протягом 20 хвилин після приготування. Після цього, вони починають втрачати смакові властивості. При цьому стейки змінюють ступінь прожарювання. Тому ми вирішили, що краще не мати доставку, ніж мати сумнівну.
У нас 5 5-ти місних столиків, 3 2 місних та стійка на 7 місць
Зателефонуйте нам – 0443399232 або залиште заявку на сайті
Все залежить від ситуації. Якщо Вам щось не сподобалось коли Ви у нашому закладі – радимо негайно звернутися до персоналу. Якщо ми принесли стейк з іншим ступенем прожарювання – ми доготуємо або замінемо його. З будь-яких питань, Ви можете писати нам у Facebook, або дзвонити за номером 0443399232
Потрібна допомога?
Якщо Ви не знайшли відповіді на питання – задайте його нам!
Задати питання

Наша адреса

Київ, вул. Григоровича-Барського, 1